
180,9 RON
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuităDecorațiune de Crăciun cu iluminare LED. Pentru utilizare în interior (IP20). Potrivită pentru a fi suspendată în feronerie, pe uși sau liber suspendată în cameră. Număr de diode LED: 30. Culoarea luminii: alb cald (2 200 K). Diametru: 30 cm. Va crea atmosfera perfectă de Crăciun.
| Tensiune | 230 V/3 V |
|---|---|
| Tip | Decorațiuni de Crăciun/Coroniță de Crăciun |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Transformator inclus |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,92 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 1,92 W |
| Temperatură de culoare | 2200 K |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,92 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tip de fișă de curent | C |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Series | NIKE Eglo, CURLY Eglo, FIZZY Eglo |
| Producător | Eglo |

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită