
Husa de perna culoare alba, ATG cuburi 70x90 cm
70×90 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Material | Bumbac |
| Motiv | Unicolor |
| Culoare | Alb |
| Inchidere | Tip plic hotel |
| Dimensiuni perna | 40 x 60 cm |
| Gramaj | 160 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata | 90 °C |
| Banda | 8 mm |
| Pret | Leftine pana la 80 Lei |

70×90 cm

Personalizată, din bumbac
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară
În stoc
Personalizată, din bumbac, unicoloră
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Pătrată, din bumbac, din poliester
În stocLivrare gratuită
Personalizată, din bumbac
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
70×90 cm

Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Personalizată, din bumbac, unicoloră
În stoc
Personalizată, din bumbac
În stoc
70×90 cm, din bumbac

50×70 cm, cu fermoar, unicoloră
În stoc

Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Personalizată, din bumbac, unicoloră
În stoc
70×90 cm, unicoloră

Personalizată, din bumbac, unicoloră
În stoc
Personalizată, din bumbac, unicoloră
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Pătrată, dreptunghiulară, cu fermoar
În stoc
Cu fermoar, din bumbac, unicoloră
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 zile
Dreptunghiulară, cu fermoar, din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 zile
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
Dreptunghiulară, unicoloră
În stoc
70×90 cm, din bumbac, unicoloră

70×90 cm, cu fermoar, din poliester

Personalizată, din bumbac
În stoc
Cilindrică, unicoloră
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc