
Philips 50662/14/P0 - Spot LED BYRE 2x4,3W/230V 2200/2500/2700K
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED aplicat din aluminiu. Potrivit pentru interior. Dimensiunile orificiului de montaj: 155x155 mm. Unghi de emisie: 120°. Sursa LED este inclusă în pachet.Culoarea luminii: alb rece. Indicele de redare a culorilor CRI > 80 Ra. LED de 12W echivalează cu un bec clasic de 64W.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Ecologic | Da |
| Culoarea luminii | Rece |
| Formă | Pătrat |
| Flux luminos total | 980 lm |
| Orificiu de montare | 155x155 mm |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Grad de protecție ip | IP40 |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Tensiune | 230 V |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Stil | Altele |
| Adâncimea de încastrare | 40 mm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Series | RIKI-V NBB |
| Producător | NBB |

Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
Orientabil, în stil modern, - bec tip halogen
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, din metal
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
Aplicat, de 230V, atipic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, din metal
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, încastrat, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Mobil, A+++, A++
În stocLivrare gratuită