
Spot aplicat directionabil de tavan/plafon NIKEA 1 ES111 alb
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Spoturile individuale pot fi orientate în funcție de nevoie. Luminozitate reglabilă treptat de la 10% până la 100%. Funcționează cu majoritatea variatoarelor de tensiune LED. Fabricat din materiale durabile și de înaltă calitate, cu finisaj de suprafață premium. Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Alb |
| Orientabile | Da |
| Flux luminos total | 670 lm |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Tensiune | 230 V |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Stil | Altele |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Număr de becuri | 4 |
| Series | MYLIVING STAR Philips |
| Producător | Philips |

Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocAplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
Încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, în stil modern
În stocAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită