Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 155 RON
- 21.01.2026 - 155 RON
- 29.11.2025 - 152 RON
- 27.10.2025 - 147 RON
- 27.10.2025 - 173 RON
- 18.09.2025 - 147 RON
- 13.08.2025 - 187 RON
- 01.07.2025 - 184 RON
- 28.03.2025 - 175 RON
- 27.03.2025 - 146 RON
- 27.03.2025 - 175 RON
- 11.02.2025 - 146 RON
- 01.02.2025 - 155 RON
- 31.01.2025 - 131,75 RON
- 22.01.2025 - 131,75 RON
- 04.11.2024 - 155 RON
- 04.11.2024 - 178 RON
- 12.02.2024 - 155 RON
Descrierea produsului
Material Plastic: Gri inchis Piele ecologică: Gri inchis Lemn: Fag Dimensiuni Lățime: 49 cm Adâncimea scaunului: 41 cm Înălțime: 82 cm Înălțimea scaunului: 47 cm Capacitate de încărcare: 100 kg Greutate: 4,6 kg Notă: Produsul nu este destinat utilizării comerciale, ci doar uzului casnic.
Dimensiuni
| Lăţime: | 49 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 41 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Fag |
| Material șezut | Piele ecologică, Piele, Plastic |
| Material | Lemn |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Greutate | 4,6 kg |
| Inaltime | 82 cm |
| Latime | 49 cm |
| Adancime | 41 cm |
| Decor din lemn | Fag |
| Model | Bicolor |
| Aspect | Clasic |
| Materialul husei | Piele Eco |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Cu captuseala |
| Rotativ | Nu |
| Material sezut | Plastic |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Forma spatarului | Complet |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Produsul corespunde descrierii
Am primit coletul abea pe 24 07 , comanda fiind făcută pe 6 07
Comanda a fost de 4 scaune , iar in colet erau pachete cu șuruburi doar pt 3 scaune
Achiziționat de la ComodAcasa.ro
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac RENARA verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stocSet pilota pentru toate anotimpurile 140x200 cm din fibra siliconica cu perna 70x90 cm MEADOW FLOWERS
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac KELOPA mov Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc

































