


Dimensiuni 12×75×196 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Husă: Sawana 03, Capacitate maximă: Până în 120 kg, Duritatea: Tare:
| Lăţime: | 75 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 196 cm |
| Înălţime: | 12 cm |
| Tip | Din spumă |
|---|---|
| Nivel fermitate | Medie-tare |
| Husă: | Sawana 03 |
| Duritatea: | Tare: |
| Stofă: | Sawana 03 |
| Dimensiune saltea | Extensibile |
| Proprietăți | Medicale (ortopedice) |
| Duritate | Medii T3/T4 |
| Înălțime | 12 cm |
| Lățime | 75 cm |
| Greutate | 25 kg |
| Producător | Zondo |

70×140 cm, fabricată din spumă, cu husă detașabilă

20×140×200 cm, cu husă detașabilă, ortopedică
În stoc