Recomandăm
Plafonieră LED dimabilă SMART+ MAGNET LED/42W/230V Wi-Fi Ledvance
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 431,9 RON
- 20.09.2024 - 431,9 RON
- 24.07.2024 - 438,9 RON
- 15.01.2024 - 489 RON
Descrierea produsului
Funcție de reglare a luminozității și a culorii luminii. Temperatura culorii este ajustabilă în intervalul 3.000-6.500 K. Automatizare sau control la distanță simplu – produsul trebuie doar conectat direct la ruterul Wi-Fi, fără să fie nevoie de nicio unitate centrală externă. Produsul poate fi controlat cu aplicația LEDVANCE SMART+ WiFi, care poate fi descărcată gratuit pe telefon sau tabletă. Produsul mai poate fi controlat vocal cu Amazon Alexa sau Google Assistant. Codul QR pentru descărcarea aplicației se găsește în galerie.
Specificații
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 42 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 42 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 305 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 4400 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 42 W |
| Series | GIFTFREE CEILING Ledvance, MAGNET Ledvance, SMART+ Ledvance |
| Producător | Ledvance |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită





































