
LED Aplica exterior 12W 230V 4000K IP65 gri
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător V-Tac pe care îl avem în stoc la prețul de 190.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Formă | Dreptunghiular |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Flux luminos total | 2050 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | STAIRS V-Tac |
| Producător | V-Tac |

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită

Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită