
LED Plafonieră SMART GALAXY 36W 230V Wi-Fi Tuya gri/alb + DO
Smart
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat inteligent cu tehnologie LED. Design elegant și simplu. Chiar și de la distanță, vă ajută să creați iluminatul ideal, pe care îl așteptați în situația dată. Dimming și schimbarea temperaturii de cromaticitate de la o nuanță caldă și relaxantă, la una naturală, până la o nuanță rece de alb sau setarea propriilor moduri de iluminat. Control prin aplicația Immax NEO PRO (compatibilă cu iOS și Android). Conectare simplă cu aplicația - trebuie doar să conectați dispozitivul la rețeaua dumneavoastră Wi-Fi. Compatibil și cu asistenți vocali Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant, TUYA, LIDL. Tehnologia LED vă economisește până la 80% din costurile cu energia. Controlați produsele Immax Neo cu întrerupătoare inteligente - oferta noastră o găsiți AICI. Telecomanda este de asemenea inclusă în pachet. Pentru a putea folosi telecomanda pentru a controla corpul de iluminat, este necesar să adăugați mai întâi corpul de iluminat în aplicația Immax NEO PRO! Mai multe informații găsiți în manual. Descărcați aplicația Immax NEO, puteți controla casa dumneavoastră inteligentă prin voce, mobil, tabletă sau telecomandă. Controlul este asigurat de o aplicație mobilă de nouă generație. Immax NEO funcționează pe platforma globală Tuya, care poate integra toate dispozitivele într-un singur sistem controlabil. Pe lângă iluminat și multe elemente ale casei inteligente, este capabil să gestioneze și elemente de securitate, cum ar fi alarme, camere și diverse senzori de securitate. Aplicația suportă limba pe care o folosiți de obicei pe telefonul dumneavoastră.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoarea luminii | Rece |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Stil | Altele |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Series | GALAXY BPS Koncept, SMART GALAXY TUYA BPS Koncept, VELVET Brilagi, SMART GALAXY BPS Koncept |
| Producător | BPS Koncept |

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită


Din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc