
Eglo 99344 - Plafonieră LED BENARIBA LED/22W/230V
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Telefunken pe care îl avem în stoc la prețul de 180.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Culoarea luminii | Neutră |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Loc | Cameră de lucru |
| Series | LED PANEL Briloner |
| Producător | Telefunken |

Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină neutră
În stoc
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Lăţime, înălţime, adâncime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Înălţime, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită


Înălţime, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită


Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc