
Plafonieră LED SMART GALAXY LED/24W/230V Wi-Fi Tuya bej/auriu + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat inteligent de tavan cu tehnologie LED. La prima pornire, corpul de iluminat doar clipoceste - nu luminează. Pentru funcționarea completă și controlul său, este necesar să fie conectat la Wi-Fi. Fără această conexiune, corpul de iluminat nu va funcționa. Design elegant și simplu. Chiar și de la distanță, vă ajută să creați iluminatul ideal, adaptat situației curente. Reglarea intensității luminoase și a temperaturii de culoare, de la nuanțe calde relaxante, prin cele naturale, până la tonuri reci de alb, sau setarea modurilor de iluminare personalizate. Control prin aplicația Immax NEO PRO (compatibilă cu iOS și Android). Conectare simplă cu aplicația - conectați dispozitivul la rețeaua dumneavoastră Wi-Fi. Compatibil și cu asistenți vocali precum Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant, TUYA, LIDL. Tehnologia LED vă economisește până la 80% din costurile cu energia. Controlați produsele Immax Neo cu întrerupătoare inteligente - oferta noastră este disponibilă AICI. Telecomanda este inclusă în pachet. Pentru a putea folosi telecomanda la controlul corpului de iluminat, este necesar să adăugați mai întâi corpul în aplicația Immax NEO PRO! Mai multe informații găsiți în manual. Descărcați aplicația Immax NEO și controlați-vă casa inteligentă prin voce, telefon mobil, tabletă sau telecomandă. Controlul este asigurat de o aplicație mobilă de ultimă generație. Immax NEO funcționează pe platforma globală Tuya, care integrează toate dispozitivele într-un singur sistem controlabil. Pe lângă iluminat și numeroase elemente ale casei inteligente, poate gestiona și sisteme de securitate precum alarme, camere și diverse senzori de siguranță. Aplicația suportă limba pe care o utilizați în mod obișnuit pe telefonul dumneavoastră.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Rece |
| Culoare | Alb |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 185 W |
| Flux luminos total | 2700 lm |
| Series | GALAXY BPS Koncept, SMART GALAXY TUYA BPS Koncept, VELVET Brilagi, SMART GALAXY BPS Koncept |
| Producător | BPS Koncept |

În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din sticlă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat, smart
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită

Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită