
Brilagi MANAROLA SMART LED plafonieră 36W 230V cu telecomandă Tuya
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat de tavan reglabil cu tehnologie LED. La prima pornire, corpul de iluminat doar clipoceste - nu luminează. Pentru funcționarea completă și controlul său, este necesar să fie conectat la Wi-Fi. Fără această conexiune, corpul de iluminat nu va funcționa. Design elegant și simplu. Funcțiile pot fi setate prin telecomanda inclusă în pachet. Temperatura de culoare: 2700 - 6500K. Punerea în funcțiune și configurarea corpului de iluminat se realizează ușor prin intermediul aplicației gratuite Immax Neo. Compatibil cu Amazon Alexa, Google Assistant și scurtături Apple Siri, aplicații iOS, Android. Pentru a putea utiliza telecomanda pentru controlul corpului de iluminat, este necesar să adăugați mai întâi corpul în aplicația Immax NEO PRO! Mai multe informații găsiți în manual. Descărcați aplicația Immax NEO, scanați codul QR care se va conecta cu Immax NEO SMART BRIDGE și imediat veți avea acces la toate funcțiile și produsele pe care le puteți controla atât de simplu. Becurile pot fi controlate și fără SMART BRIDGE folosind telecomanda (doar funcțiile de bază pornire/oprire sau reglare intensitate). Casa dvs. inteligentă poate fi controlată prin voce, telefon mobil, tabletă sau telecomandă. Immax NEO funcționează pe platforma globală Tuya, care integrează toate dispozitivele într-un singur sistem controlabil. Pe lângă iluminat și numeroase elemente ale casei inteligente, poate gestiona și sisteme de securitate precum alarme, camere și diverse senzori de siguranță. Aplicația suportă limba pe care o utilizați în mod obișnuit pe telefonul dvs.
| Material | Sticlă, Lemn |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/TUYA/Iluminat inteligent |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 185 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 2700 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Series | MANAROLA SMART Brilagi, OAK Lamkur, OAK SLIM Lamkur |
| Producător | Brilagi |

Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită