
Ideal Lux - Spot încastrat LED NOVA/12W/230V CRI 90 negru
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 28.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Hol |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Formă | Rotund |
| Stil | Altele |
| Series | ASTRA Polux, PALLAS Polux |
| Producător | Polux |

Aplicat, - bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Orientabil, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
În stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, în stil modern
În stoc
Aplicat, încastrat, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită