

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător NEDES pe care îl avem în stoc la prețul de 64.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Încastrat |
|---|---|
| Cu protecție ip44 | Da |
| Loc | Baie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Adâncimea de încastrare | 60 mm |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Orificiu de montare | 90 mm |
| Flux luminos total | 850 lm |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Număr de becuri | 1 |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Stil | Altele |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Series | LDL Nedes |
| Producător | NEDES |

Tip încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
Tip încastrat
În stocLivrare gratuită

De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stoc
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu protecție IP44
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită