

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Ecolite pe care îl avem în stoc la prețul de 91.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | E27 |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Culoare | Alb |
| Tip | Bec LED |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 165 W |
| Temperatură de culoare | 5000 K |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Series | LED BULBS big |
| Producător | Ecolite |

ECOlogic, soclu E40, cu lumină rece
În stoc
ECOlogic, soclu E40, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu GU10
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Soclu G9, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
Soclu E27
În stoc

ECOlogic, fluorescent, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, RGB, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, fluorescent, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stocLivrare gratuită
Soclu E14, cu dimming, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E40, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită


De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită