


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Baterie Centrum pe care îl avem în stoc la prețul de 79.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 170 W |
| Temperatură de culoare | 4200 K |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Stil | Altele |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tip | Proiector LED |
| Loc | Grădină și alei/Garaj |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Series | REFLECTOR Baterie centrum |
| Producător | Baterie Centrum |

De 230V
În stoc
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, smart, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită


De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită