





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplica de perete exterioară cu senzor de mișcare, de culoare neagră. Include un senzor de crepuscul, care activează aplica după lăsarea întunericului. Potrivită pentru medii cu umiditate crescută.Raza de acțiune a senzorului de mișcare: 0 - 8 metri.Timp de iluminare: 3 minute.Aplica respectă cerințele EyeComfort - protejează și nu obosește ochii dumneavoastră.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 320 lm |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea de intrare a sursei | 3,5 W |
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Loc | Grădină și alei |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Formă | Dreptunghiular |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,5 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Tensiune | 230 V |
| Series | MYGARDEN MACAW Philips |
| Producător | Philips |

De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, din plastic
În stoc
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
