

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 93.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | E27 |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Model bec | Retro |
| Tip | Bec LED /Bec filament |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Unghiul fasciculului luminos | 320 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Stil | Vintage |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 5 W |
| Temperatură de culoare | 1800 K |
| Flux luminos total | 50 lm |
| Series | DECOVINTAGE Polux |
| Producător | Polux |

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, soclu MR16
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu E14
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, cu dimming, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
Soclu E27, reflector
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită


De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită