


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Home Sweet Home pe care îl avem în stoc la prețul de 79.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | E27 |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Model bec | Retro |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Soclu | E27 |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tip | Bec LED /Bec filament |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 |
| Stil | Vintage |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 10 W |
| Temperatură de culoare | 1800 K |
| Flux luminos total | 80 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 330 ° |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | VINTAGE Home Sweet Home |
| Producător | Home Sweet Home |

ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU5,3
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu E14
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită