



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 93.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | E27 |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Model bec | Retro |
| Culoare | Bej |
| Unghiul fasciculului luminos | 320 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Tip | Bec LED /Bec filament |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Stil | Vintage |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 1800 K |
| Flux luminos total | 260 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Series | DECOVINTAGE Polux |
| Producător | Polux |

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU5,3, soclu MR16
În stoc
Soclu E27, cu lumină neutră
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită