







V-ați plictisit de aspectul husei uzate a taburetului dvs. vechi? Avem o soluție pentru dvs.! Cu husele noastre schimbați aspectul taburetului dvs. vechi într-o clipă. Husele de fabricație italiană sunt foarte extensibile în toate direcțiile și arată într-adevăr șic! Huse bielastice pentru tabureți au o structură plăcută și sunt fabricate din microfibră confortabilă și durabilă. Protejează perfect taburetul împotriva distrugerii de către copii sau animale de companie. Fabricate în Italia. Pot fi spălate la mașina de spălat rufe, la temperatura de 30 °C. Material: 100% poliester - microfibră, contur de cauciuc
| Lăţime: | 40 cm |
|---|
| Conținut ambalaj | 1 bucată de husă pentru taburet |
|---|---|
| Gramaj | 250 g/m² |
| Marca | GA.I.CO |
| Culoarea husei | Bej/Crem |
| Tip canapea | Taburet |
| Colecția | OCEANO |
| Lățime | 40 cm |
| Proprietăţi | Țesătură adaptabilă super elastică, material premium contra uzurii, imprimeu resitent în culori reactive, protecție de pete, praf, uzură și păr de animale, îmbrăcare ușoară, în câteva minute |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | 100% poliester – microfibră, tratament elastic creponat |
| Tara originala | Europa |
| Certificat | OEKO-TEX Standard 100 |
| Producatorul | GA.I.CO |
| Producător | Gaico |





-elastice
Livrare în peste 3 zile


-elastice
Livrare în peste 3 zile




-elastice
Livrare în peste 3 zile





-elastice
Livrare în peste 3 zile

-elastice
Livrare în peste 3 zile


44×44 cm, -elastice



-elastice
Livrare în peste 3 zile
-elastice
Livrare în peste 3 zile




Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 3 zile
Matlasată, din micropluș, din fleece
Livrare în peste 3 zile
-elastice
Livrare în peste 3 zileLivrare gratuită
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 3 zile
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 3 zile
Din porțelan
Livrare în peste 3 zileLivrare gratuită
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 3 zile
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 3 zile
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 3 zile
Set
Livrare în peste 3 zile
- husă de protecție
Livrare în peste 3 zile
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 3 zile
-elastice
Livrare în peste 3 zile

Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 3 zile

Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 3 zile