
Plafonieră LED dimabilă, 120 W, 230 V, 3000–6500 K + telecomandă
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Wofi pe care îl avem în stoc la prețul de 513.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
|---|---|
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 45 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 45 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 250 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 3600 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 45 W |
| Stil | Altele |
| Tip | Plafonieră |
| Series | UP WHITE Wofi, BIA Wofi |
| Producător | Wofi |

Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din lemn
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc