

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită exclusiv pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin telecomandă (inclusă în pachet). Poate fi controlată și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Plafoniera oferă reglare continuă a intensității și schimbarea nuanței luminii. Temperatura de culoare: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină de noapte. Schimbarea modurilor este posibilă și prin intermediul unui întrerupător de perete standard. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Sursă LED încorporată cu consum redus.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 280 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 12000 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 830 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 280 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Formă | Dreptunghiular |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 280 W |
| Series | CEILING Nedes |
| Producător | NEDES |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, diametru
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită



Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită