





Dimensiuni 90×43×51 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 178 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Gri Metal: Negru mat Dimensiuni Lățime: 43 cm Lățimea șezutului: 43 cm Adâncime: 51 cm Adâncimea șezutului: 38,5 cm Înălțime: 90 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Sarcină maximă: 110 kg Greutate: 4,2 kg Specificații Scaun de dining tapițat cu perne moi Design atemporal cu cusături fine Picioare metalice solide acoperite cu vopsea tip pulbere Livrat demontat Stil ce combină forme simple și funcționalitate ridicată. Optați pentru accesorii minimaliste, o paletă delicată de culori și materiale naturale. Accesorii excelente pentru o sufragerie în stil scandinav includ plante mereu verzi, naproane colorate și lămpi mari din metal. Interiorul scandinav este incomplet fără ferestre mari și iluminat care să asigure lumină și în zilele scurte. Scaunul de dining tapițat Lava se potrivește perfect într-o sufragerie inspirată de țările scandinave. Alăturați cusăturile simple și picioarele negre unei mese cu elemente metalice. Diferite culori ale scaunelor arată excelent la un singur tabel. Nu vă temeți de schimbări.
| Lăţime: | 43 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 51 cm |
| Înălţime: | 90 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Latime | 43 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Inaltime | 90 cm |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Capacitate de incarcare | 110 kg |
| Inaltimea scaunului | 48,5 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

90×43×51 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
87×49×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

93×48×61 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
93×48×61 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

82×64×59 cm, în stil modern, cu cotiere

86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil modern, în stil rustic, în stil retro
În stocLivrare gratuită
87×44×50 cm, în stil scandinav
În stoc
86×50×62 cm, în stil scandinav, din stofă

88×44×53 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, - 2 bucăți, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

82×49×58 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

87×49×40 cm, în stil modern, din stofă

În stil retro, din stofă, tapițat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc


Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc