

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED cu decor din lemn, cu funcție de reglare a intensității luminoase. Luminozitatea poate fi reglată continuu, se poate modifica temperatura de culoare (de la 3.000 K la 6.500 K) sau se poate alege dintre modurile de iluminare presetate. Concepută pentru instalarea pe pereți și tavane. Telecomandă inclusă.
| Material | Lemn |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 210 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 3000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Stil | Altele |
| Series | STROPSTM Solight |
| Producător | Solight |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită


Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din lemn
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc