
Plafonieră LED BEATRIX LED/12W/230V Globo 67298D
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită doar pentru interior (IP20). Control simplu prin telecomandă (inclusă în pachet). Poate fi controlat și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat oferă reglaj continuu al luminozității și posibilitatea de a modifica culoarea luminii. Temperatura de culoare: 3000K până la 6500K. Funcție memorie și mod pentru lumină de noapte. Schimbarea modurilor se poate face și cu ajutorul unui întrerupător de perete obișnuit. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Sursă LED eficientă, integrată.
| Material | Metal, Plastic, Lemn |
|---|---|
| Lățime | Lăţime |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 25 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1900 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 135 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 25 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 25 W |
| Series | CEILING Nedes |
| Producător | NEDES |

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Aplicat
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
De 230V, pătrată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din lemn
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Atipică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită