
Lustră LED dimabilă aplicată LED/55W/230V 3000-6500K + telecomandă
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 618,9 RON
- 17.11.2025 - 618,9 RON
- 07.11.2025 - 505,9 RON
- 04.09.2024 - 609,9 RON
- 20.08.2024 - 525,9 RON
- 24.07.2024 - 505,9 RON
- 15.01.2024 - 501 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafonieră LED modernă. Potrivită pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin intermediul telecomenzii (inclusă în pachet). Poate fi controlată și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat oferă posibilitatea de dimming continuu și schimbarea temperaturii de culoare. Temperatura cromatică: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor și printr-un întrerupător de perete obișnuit. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Surse LED integrate, economice.
Specificații
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Control la distanță/Control prin telefon/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Formă | Rotund |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Tip | Lustră aplicată |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Unghiul fasciculului luminos | 240 ° |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 55 W |
| Puterea de intrare a sursei | 55 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 315 W |
| Flux luminos total | 4500 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 55 W |
| Series | CHANDELIER Nedes |
| Producător | NEDES |
Produse similare


Lustra LED cu Ventilator si telecomanda, lame retractabile Venturi alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan cu telecomanda Gioia auriu/lemn nuc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă cu ventilator Rabalux LED/40W/230V + telecomandă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan din oțel 46,5 cm, inclusiv LED cu telecomandă - Kees
În stocLivrare gratuită
Plafoniera design nordic modern Kelvis 3L
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi-LED Lampă cu ventilator, reglabilă, LED/30W/230V 3000-6500K, alb/stejar + telecomandă
În stocLivrare gratuită
ZEVENTI - Ventilator de tavan LED BARROSA LED/18W/230V Wi-Fi Tuya alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
ZEVENTI - Ventilator de tavan LED NATURITO 18W/230V Wi‑Fi Tuya alb/stejar + telecomandă
În stocLivrare gratuită
ZEVENTI - Ventilator de tavan MARE LED, 24W/230V, Wi‑Fi Tuya, finisaj stejar + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
FARO 34361WT-11L Ventilator de tavan OUTWOOD L, 1xE27/15W, maro/alb, diam. 150 cm, WT, IP44, cu telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil de tavan FARO 33834WT-1TW MINI PUNT TUB S 10W/230V negru d. 90 cm WT + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil de tavan FARO 33835WT-1TW MINI PUNT TUB S 10W/230V maro/negru d. 90 cm WT + telecomandă
În stocLivrare gratuită
FARO 34276WT-11L - Ventilator KLIM L 1xE27/15W/230V nuc/ negru Ø150cm WT+DO
În stocLivrare gratuită
FARO 33839-1TW-LED Ventilator HEYWOOD TUB L 10W/230V pin/negru pr.132 cm+DO
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil FARO 33816WT-20 PUNT M LED/18W/230V maro/alb d. 132 cm WT + telecomandă
În stocLivrare gratuită
FARO 34281WT-11L-Str. vent. KLIMS 1xE27/15W/230V pin/ alb Ø 92,5 cm WT+DO
În stocLivrare gratuită
ZEVENTI - Ventilator LED de tavan LUCCA, 18W, 230V, Wi‑Fi Tuya, maro + telecomandă
În stocLivrare gratuită
FARO 34362WT-11L - Ventilator de tavan OUTWOOD L 1xE27/15W maro/negru Ø150 cm WT IP44+telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan negru cu imprimeu de lemn 132cm incl. LED Dimmabil cu telecomandă - Joly
Diametru
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan FARO 34276-11L KLIM L 1xE27/15W/230V lemn/negru + telecomandă
În stocLivrare gratuită
FARO 34362WT - Ventilator de tavan OUTWOOD L WT, maro/negru, diametru 150 cm, IP44 + telecomandă
În stocLivrare gratuită
FARO 34280WT-11L KLIM M ventilator 1xE27/15W/230V pin/ alb, pr. 125 cm WT+DO
În stocLivrare gratuită
ZEVENTI - Ventilator de tavan LED PADUA, 18W/230V, Wi‑Fi Tuya, alb/maro + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED dimabil FRESH LED/18W/230V Wi-Fi Tuya negru Immax NEO 07135-B + telecomandă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Ventilator tavan decorativ cu iluminare, 82 cm, maro deschis
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan FARO 34281-11L KLIM S lemn/alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafoniera eco din rafie Panama octogon S, natur
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan FARO 34280-11L KLIM M 1xE27/15W/230V lemn/alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator LED de tavan Immax NEO 07142-B NEO LITE VENTO LED/18W/230V Tuya Wi-Fi + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan negru 70cm incl. LED Dimmable cu telecomandă - Maddy
În stocLivrare gratuită
Ventilator de tavan FARO 34283-11L KLIM M 1xE27/15W/230V lemn/negru + telecomandă
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm neagră + telecomandă
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Dalber 54602 - Lustr copii LITTLE LION 1xE27/15W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc