


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lustră LED modernă. Potrivită pentru utilizarea în interior (IP20). Telecomandă inclusă. Mai multe corpuri de iluminat pot fi controlate cu o singură telecomandă. Cu ajutorul telecomenzii se poate selecta luminozitatea luminii. Temperatura de culoare poate fi, de asemenea, modificată de la 3.000 K la 6.500 K. Funcție de memorie și mod de lumină de veghe. Sursă LED economică încorporată. Perioadă de garanție: 3 ani.
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
|---|---|
| Funcție | Control la distanță/Control prin telefon/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Formă | Rotund |
| Tip | Lustră aplicată |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 55 W |
| Puterea de intrare a sursei | 55 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 335 W |
| Flux luminos total | 4800 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 55 W |
| Stil | Altele |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Unghiul fasciculului luminos | 240 ° |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Series | CHANDELIER Nedes |
| Producător | NEDES |

În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu abajur, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Rotundă, atipică
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din cristal, din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu abajur, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern

Pentru bucătărie, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern

În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită