

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită doar pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin intermediul telecomenzii (inclusă în pachet). Poate fi controlată și prin aplicația gratuită LampSmart Pro. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat oferă posibilitatea de dimming continuu și schimbarea culorii luminii. Temperatura de cromaticitate: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor și printr-un întrerupător de perete obișnuit. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Surse LED integrate, economice.
| Soclu | Modul LED integrat |
|---|---|
| Puterea de intrare a sursei | 72 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 4500 lm |
| Tip | Lustră aplicată |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 315 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 72 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Formă | Rotund |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 72 W |
| Stil | Altele |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Series | OLLA Nedes, ROUND Nedes |
| Producător | NEDES |


Din metal
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din cristal, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită