Recomandăm
Corp de iluminat LED solar SOLAR LED/0,06W/3V IP44 Globo 33558P
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 150,9 RON
- 17.11.2025 - 150,9 RON
- 19.10.2024 - 113,9 RON
- 18.10.2024 - 133,9 RON
- 24.07.2024 - 150,9 RON
- 20.03.2024 - 151 RON
Descrierea produsului
Corp de iluminat solar practic. Decorațiune unică pentru grădină. Datorită intensității scăzute a luminii, acest produs are rol decorativ. Alimentarea cu energie electrică are loc prin intermediul unui panou solar. Se pornește automat la lăsarea întunericului. Timp de iluminare: max. 8 ore. Culoarea luminii: alb cald. Baterie: 1 x AA Ni-Mh 200 mAh (inclusă). Temperatură de funcționare: de la -20 °C până la +70 °C.
Specificații
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Tip | Decorațiuni/Lampă de exterior/Corp de iluminat solar |
| Loc | Grădină și alei |
| Stil | Altele/Decorativ |
| Funcție | Tehnologie solară/Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,06 W |
| Puterea de intrare a sursei | 0,06 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Tensiune | 3 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,06 W |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Număr de becuri | 1 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră pentru baie CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm alb IP54 Brilagi
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită















