
Lampă stradală solară LED VIA 150W, 15000 mAh, 6000K, IP65 + DO
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampa solară VIA a fost concepută ca soluția ideală pentru iluminatul exterior al proprietăților, grădinilor, porților de acces, parcărilor și piețelor. Lampa se încarcă pe timpul zilei cu energie solară și luminează după apus. Pentru o încărcare completă are nevoie de 5-6 ore, iar durata de funcționare depinde de modul selectat. Datorită utilizării lentilelor pe LED-uri, unghiul de emisie este de 70°/140° - oferind o iluminare mult mai extinsă a suprafeței comparativ cu diodele fără lentile. Lampa este echipată cu un senzor de amurg. Bateria integrată Li-Ion 3,2V 32700 10000 mAh. De asemenea, lampa vine însoțită de o telecomandă.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Material | Metal, Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară/Control la distanță |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 100 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 100 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 85 W |
| Temperatură de culoare | 6000 K |
| Flux luminos total | 1200 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 70 °/140 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Tensiune | 3,2 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 100 W |
| Series | SOLAR Milagro, VIA Milagro |
| Producător | Milagro |

- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
- plafonieră, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită