

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin intermediul telecomenzii (inclusă în pachet). Poate fi controlată și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat oferă posibilitatea de dimming continuu și schimbarea temperaturii de culoare. Temperatura cromatică: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor și printr-un întrerupător de perete obișnuit. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Surse LED integrate, economice.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 70 W |
| Puterea de intrare a sursei | 70 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Bucătărie |
| Număr de becuri | 1 |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Formă | Rotund |
| Echivalent cu un bec convențional | 335 W |
| Flux luminos total | 4800 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 70 W |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | CORD Nedes |
| Producător | NEDES |

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită