

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat solar practic cu senzor de mișcare. Corp cu protecție IP44, asigurând rezistență la stropirea cu apă. Alimentare prin panou solar. Se aprinde automat după lăsarea întunericului la detectarea mișcării. Rază de acțiune a senzorului: 3 - 10 m. Unghi de detecție: 180°. Timp de încărcare: maxim 8 ore. Culoare lumină: alb natural. Baterie: 3,7V 2500mAh (inclusă în pachet).Lungime cablu: 500 cm.
| Tip | De perete, Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Material | Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Funcție | Tehnologie solară/Întrerupător pe corpul produsului/Cu senzor |
| Loc | Grădină și alei |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Capacitate | 2500 mAh |
| Tensiune | 3,7 V |
| Stil | Altele |
| Series | DOJRAN Rabalux, SOLAR Rabalux |
| Producător | Rabalux |
Recenzii ale utilizatorilor
Bună ziua, aveți multe lămpi frumoase, dar scumpe.

De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
De perete, - plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din cupru, de 230V
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită