
Proiector LED de exterior PROJECTLINE LED/200W/230V IP65 3000K Philips
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Reflector practic pentru exterior cu tehnologie LED.Datorită gradului de protecție IP65, se potrivește perfect în spațiile exterioare (iluminarea grădinii, pergolei, terasei, aleilor, clădirilor etc.).Instalare ușoară.Fabricat din metal de calitate superioară și rezistent.Rezistent la praf și umiditate intensă.Unghiul de emisie a luminii - 120°. lungimea cablului - 0,6 m.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Loc | Foisor/Garaj/Grădină și alei |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 14250 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 35000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 150 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 150 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 150 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 985 W |
| Series | PROJECTLINE REFLEKTOR Philips |
| Producător | Philips |

- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită