
Aplica pentru perete exterior cu protectie IP44 Aleria negru 2019131003 NL
De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat solar practic. Decorațiune unică pentru grădină. Datorită intensității scăzute a luminii, acest produs are rol decorativ. Alimentarea cu energie electrică are loc prin intermediul unui panou solar. Se pornește automat la lăsarea întunericului. Timp de iluminare: 6-8 ore. Culoarea luminii: alb cald. Acumulator: 1 x CR18650 Li-Ion 1.300 mAh (inclusă). Temperatură de funcționare: de la -10 °C până la +50 °C.
| Tip | Freestanding, De perete |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Loc | Grădină și alei |
| Tensiune | 3,2 V |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie solară/Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 70 lm |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Număr de becuri | 1 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Stil | Decorativ/Altele |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |

De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din metal
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stoc