
LED lampă solară cu senzor LED/2W/5,5V 3000K IP65 2600 mAh negru
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lanterna solară practică. Trebuie să moduri de iluminare: Iluminare 100% timp de 18 s, dacă cineva trece, fără detecție de mișcare oprită. Iluminare 100% timp de 18 s, dacă cineva trece, fără detecție de mișcare 30‒50 lm. Iluminare constantă 30-50 lm pe timpul nopții. Lanterna are un grad de protecție IP54, care asigură protecție împotriva stropilor de apă. Alimentare prin panou solar. Se aprinde automat la lăsarea întunericului la 15% și la detectarea mișcării la 100%. Timp de încărcare: 8-12 ore. Raza senzorului: 5-6 m. Unghi de detecție: 120°. Baterie integrată Li-Ion cu capacitate de 2500 mAh 3,7V.
| Tip | De perete, Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Material | Plastic |
| Lățime | Lăţime |
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Flux luminos total | 1300 lm |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Unghiul fasciculului luminos | 100 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 2500 mAh |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Tensiune | 3,7 V |
| Series | REFLECTOR Emos |
| Producător | EMOS |

De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din plastic
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din plastic
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită

Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită

Freestanding, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită
De perete, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită