Recomandăm
Pat de o persoana alb/stejar sonoma, IKAROS DOUBLE 120 x 200 cm Saltele: Cu saltele Deluxe 10 cm, Somiera pat: Cu lamele curbate
Variantă selectată:Pat de o persoana alb/stejar sonoma, IKAROS DOUBLE 120 x 200 cm Saltele: Cu saltele Deluxe 10 cm, Somiera pat: Cu lamele curbate
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 938 RON
- 05.01.2026 - 938 RON
- 10.12.2025 - 969 RON
- 30.10.2025 - 897 RON
- 27.10.2025 - 944 RON
- 07.10.2025 - 918 RON
- 06.08.2025 - 951 RON
- 01.08.2025 - 901 RON
- 11.07.2025 - 886 RON
- 01.07.2025 - 900 RON
- 17.02.2025 - 857 RON
- 10.02.2025 - 1.046 RON
- 01.02.2025 - 1.117 RON
- 16.01.2025 - 949,45 RON
- 11.01.2025 - 949,45 RON
- 09.12.2024 - 1.117 RON
- 04.11.2024 - 1.060 RON
- 15.01.2024 - 1.176 RON
Descrierea produsului
Material Construcție din lemn masiv de pin Tăbliile patului din placă MDF Picioare din lemn masiv de pin Culoare Stejar sonoma / alb Dimensiuni Lungime exterioară: 206 cm Lungime interioară: 200 cm Lățime exterioară: 128 cm Lățime interioară: 120 cm Înălțimea tăbliei la cap: 65 cm Înălțimea tăbliei la picioare: 43 cm Înălțimea somierei de la podea: 25 cm Specificații Pat lăcuit Susținere 120 kg per persoană Pachetul include accesorii de montaj Montaj simplu Posibilitatea de a achiziționa box de depozitare sub pat și noptiere Instrucțiuni pentru pat Instrucțiuni de asamblare pat IKAROS DOUBLE 120 x 200 Pachetul patului include: 1x tăblie frontală la picioare 1x tăblie posterioară la cap 2x lateralele 1x bară centrală 1x al cincilea picior central Material de conectare Instrucțiuni de montaj Garanție 2 ani CUM SE ASAMBLEAZĂ UN PAT DIN LEMN MASIV?
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Pin |
| Material | Lemn, PAL |
| Model | Înalte |
| Cu noptiere | Da |
| Cu picioare | Da |
| Set | Cu saltea |
| Cu tăblie | Da |
| Culoare | Alb |
| Saltele | Cu saltele Deluxe 10 cm |
| Somiera pat | Cu lamele curbate |
| Greutate | 26 kg, 49 kg, 31 kg, 51 kg, 33 kg, 44 kg, 32,65 kg, 54,95 kg, 39,65 kg, 47,95 kg, 52,95 kg, 37,65 kg |
| Lac | Da |
| Capacitatea de incarcare a patului | 120 kg de persoană |
| Decor din lemn | Stejar sonoma |
| Potrivit pentru | Camere |
| Pret | Pana la 830 lei |
| Dimensiune | 120 x 200 cm |
| Inaltimea gratarului de la podea | 25 cm |
| Lungime exterioara | 206 cm |
| Lungime interioara | 200 cm |
| Inaltimea tabliei la nivelul capului | 65 cm |
| Inaltimea tabliei la picioare | 43 cm |
| Latimea exterioara | 128 cm |
| Latimea interioara | 120 cm |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Patul bun, conferă siguranță iar salteaua moale.
Sunt superbe, mulțumesc frumos! Cu siguranță voi mai comanda de la dumneavoastră!
Achiziționat de la ComodAcasa.ro
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pat Emily 160x200 cm, stejar Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Cu lamele drepte
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Perdea de gradina GARDIO impermeabila 150x220 cm, maro deschis
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 200x220 cm si 2 bucati de perne matlasate 50x70 cm
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc


































