
Plafonieră LED/24W/230V 3000/4000/6000K negru rotund Solight WD174-B
Din metal, din plastic, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED cu funcție de reglare a culorii luminii. Are o sursă LED specială cu un întrerupător care permite setarea temperaturii de culoare (3.000 K, 4.000 K sau 6.500 K). Transformator de alimentare inclus.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Tip | Plafonieră |
| Temperatură de culoare | 6000 K/3000 K/4000 K |
| Culoarea luminii | Alb rece/Alb cald/Alb natural |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Funcție | Tehnologie LED/Transformator inclus |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Echivalent cu un bec convențional | 105 W |
| Flux luminos total | 1530 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 160 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Series | STROPSTM Solight |
| Producător | Solight |

Din metal, din plastic, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rotundă, atipică, în set
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pătrată, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Atipică
În stocLivrare gratuită

Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită


Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită



Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită