Recomandăm
Pat de o persoana stejar sonoma, SOFIA 120 x 200 cm Saltele: Cu saltele Deluxe 10 cm, Somiera pat: Fara somiera
Variantă selectată:Pat de o persoana stejar sonoma, SOFIA 120 x 200 cm Saltele: Cu saltele Deluxe 10 cm, Somiera pat: Fara somiera
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 862 RON
- 05.01.2026 - 862 RON
- 12.11.2025 - 890 RON
- 12.11.2025 - 937 RON
- 30.10.2025 - 824 RON
- 27.10.2025 - 868 RON
- 01.10.2025 - 844 RON
- 15.09.2025 - 831 RON
- 21.08.2025 - 826 RON
- 06.08.2025 - 872 RON
- 01.08.2025 - 826 RON
- 31.07.2025 - 812 RON
- 17.02.2025 - 774 RON
- 10.02.2025 - 1.017 RON
- 18.12.2024 - 1.086 RON
- 04.11.2024 - 1.031 RON
- 22.01.2024 - 1.060 RON
Descrierea produsului
Material Placă aglomerată de mobilier de primă clasă Culoare Decor stejar sonoma Dimensiuni Lungime exterioară: 206 cm Lungime interioară: 200 cm Lățime exterioară: 125 cm Lățime interioară: 120 cm Înălțimea tăbliei la cap: 80 cm Înălțimea tăbliei la picioare: 41 cm Înălțimea cadrului de la podea: 29,5 cm Grosimea plăcii: 1,8 cm Capacitate de susținere: 120 kg Specificații Design modern și atemporal Patul include un pachet cu accesorii pentru asamblare Asamblare simplă Decorațiunile nu sunt incluse Prețul produsului include întotdeauna patul, somiera și salteaua în funcție de varianta pe care o alegeți Pachetul acestui set include 1x tăblie frontală la picioare 1x tăblie posterioară la cap 2x laterale Material de conectare Instrucțiuni de montaj Garanție de 2 ani
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Model | Înalte |
| Cu picioare | Da |
| Set | Cu saltea |
| Cu tăblie | Da |
| Decor | Stejar sonoma |
| Saltele | Cu saltele Deluxe 10 cm |
| Somiera pat | Fara somiera |
| Greutate | 31,2 kg, 42,85 kg, 58,15 kg, 36,2 kg, 37,85 kg, 56,2 kg, 60,15 kg, 53,15 kg, 49,2 kg, 38,2 kg, 44,85 kg, 54,2 kg |
| Lac | Nu |
| Capacitatea de incarcare a patului | 120 kg de persoană |
| Decor din lemn | Stejar sonoma |
| Potrivit pentru | Camere |
| Pret | Pana la 830 lei |
| Dimensiune | 120 x 200 cm |
| Inaltimea gratarului de la podea | 29,5 cm |
| Lungime exterioara | 206 cm |
| Lungime interioara | 200 cm |
| Inaltimea tabliei la nivelul capului | 80 cm |
| Inaltimea tabliei la picioare | 41 cm |
| Latimea exterioara | 125 cm |
| Latimea interioara | 120 cm |
Recenzii
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac RENARA verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Lenjerie de pat din bumbac Excavator alb
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Covoras de baie pentru Hoteluri Culoare Alb, Deluxe 50 x 70 cm
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cearsaf din bumbac SLUB 140x240 cm mix de culori, 100% bumbac Dimensiune: 140 x 240 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc






























