

Dimensiuni 75×80×80 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 408 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material PAL Blatul superior acoperit cu furnir PVC: Stejar sonoma MDF: Alb mat Dimensiuni Lățime: 80 cm Adâncime: 80 cm Înălțime: 75 cm Grosimea blatului: 18 mm Dezvoltarea unor valori precum calitatea, precizia și moderația în interior dă roade. Veți găsi frumusețea în simplitate, acest lucru se aplică de două ori mai des în stilul scandinav. Designul sofisticat inspirat din țările nordice va aduce spațiului lejeritate, energie și fler proaspăt. O paletă de culori subtilă mărește și luminează optic spațiul. Interioarele se remarcă prin funcționalitate și curățenie. Salile de mese și bucătăriile scandinave creează un spațiu mare deschis, plin de lumină și armonie. Masa de sufragerie MADO 80 x 80 cm este potrivită și pentru încăperi mai mici datorită dimensiunilor sale. Picioarele albe și un blat în decor natural de stejar sonoma vor decora orice sufragerie. Nu vă fie teamă să combinați cu accesorii mai îndrăznețe și scaune tapițate.
| Lăţime: | 80 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 80 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Decor | Stejar sonoma |
| Număr persoane | 4 |
| Material picioare | PAL |
| Materialul blatului | Plastic, PAL |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Tip picioare | Clasice, Încrucișate |
| Tip masă | Fixă |
| Culoare | Alb |
| Decor din lemn | Stejar |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Adancime | 80 cm |
| Extensibila | Fara extensie |
| Inaltime | 75 cm |
| Latime | 80 cm |
| Forma | Dreptunghiular |
| Grosimea tabliei mesei | 18 mm |
| Material | Placa mobilier |
| Forma picioarelor | Patru picioare |
| Marime | Mica |

78×80×80-160 cm, extensibilă, decor stejar
Disponibil în 9 e-shop-uri
În stoc
75×200-290×95 cm, în stil modern, în stil rustic
Livrare gratuită
Cu picioare din lemn, cu blat din lemn, fixă
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, fixă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, decor pin, cu picioare din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, fixă
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, rotundă, în stil modern

În stil modern, decor stejar, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Decor pin, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, fixă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
75×120×80 cm, în stil scandinav, decor stejar sonoma
În stoc
Extensibilă, rotundă, în stil modern

Rotundă, în stil modern, cu picioare metalice

Decor stejar, în stil scandinav, cu picioare metalice

În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din PAL
În stocLivrare gratuită
Decor pin, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil scandinav, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare clasice, fixă
În stocLivrare gratuită
75×80×120 cm, în stil scandinav, decor stejar sonoma
Disponibil în 10 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
75×100×60 cm, în stil scandinav, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, decor stejar sonoma, fixă
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
Decor pin, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Decor pin, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, decor stejar sonoma
Disponibil în 10 e-shop-uri

85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc