



Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 75 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie de pat din bumbac Cel mai popular și răspândit material pentru lenjeria de pat este cu siguranță bumbacul. Clienții apreciază caracteristicile sale excelente și accesibilitatea prețului. Bumbacul este respirabil, moale și absoarbe excelent orice umiditate. Este potrivit și pentru persoanele care transpiră mult noaptea. Un posibil dezavantaj poate fi șifonarea și necesitatea de a fi călcat. Bumbacul, confirmat de-a lungul anilor, este o fibră naturală obținută din bumbac, care este blândă cu pielea întregului corp. Material 100% bumbac Greutate: 130 g/m2 Culoare Gri Alb Caracteristici Motiv modern cu stele Spălare recomandată: în fiecare săptămână, maxim 1x la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria de pat trebuie călcată Recomandări practice Înainte de prima utilizare, spălați lenjeria de pat temeinic Spălați lenjeria de pat separat, întotdeauna pe dos și închisă Utilizați un detergent potrivit pentru materialul și colorația lenjeriei de pat După spălare, selectați centrifugarea delicată Călcați lenjeria de pat pe dos pentru a preveni deteriorarea materialului și decolorarea Conținutul pachetului în funcție de variantă Lenjerie de pat 140 x 200 cm: 1 buc pres rela pentru cuvertură 140 x 200 cm | 1 buc pres rela pentru pernă 70 x 90 cm Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat din bumbac Lenjerie de pat Dormitor Lenjerii de pat cocolino Lenjerie de pat pentru copii Lenjerie de pat stralucitoare
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Imprimeu | Crăciun, Stele |
| Tip închidere | Cu nasturi |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm |
| Inchidere | Nasturi |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Gramaj | 130 g/m2 |
| Motiv lenjerie de pat | Stele, Craciun |
| Stil lenjerie de pat | Modern |
| Fara calcare | Nu |
| Latime | Pentru pat de o persoana |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,7 kg |

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, creponată, cu nasturi
În stoc
Din bumbac satinat, pentru o persoană, cu buline
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, cu buline
În stoc
Din bumbac, cu motiv de Crăciun, cu fermoar

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, pentru o persoană, cu nasturi
În stoc
Din bumbac, creponată, cu buline

Din bumbac, cu nasturi
În stoc
Cu fermoar, din microfibră
În stoc
Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, pentru o persoană, cu buline
În stocLivrare gratuită
Din satin, pentru o persoană, cu fermoar

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, creponată, pentru o persoană
În stoc

Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, din damask, creponată


Pentru o persoană, din flanel, cu fermoar
În stoc
Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
În stoc

Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, uni
În stoc
Din bumbac, cu buline, cu fermoar

Din bumbac, pentru o persoană, cu buline
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu buline, din flanel, cu fermoar
În stoc

Creponată, pentru o persoană, cu buline
Livrare în peste 1 zi
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc