





Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 71 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjerie de pat din microflanel Lenjerie de pat din microflanel este fabricată din fibre de poliester fine, care sunt special periate pentru a obține o suprafață moale și călduroasă care amintește de flanelul de bumbac clasic. Datorită acestui fapt, lenjeria de pat este moale la atingere, izolează bine căldura și este, în același timp, foarte ușoară și cu uscare rapidă. Avantajul este și întreținerea ușoară, deoarece nu se șifonează, se usucă rapid și nu necesită călcare. Este astfel o alegere ideală pentru toți cei care caută lenjerie de pat confortabilă și practică, potrivită pentru perioadele mai reci. Material 100% microfibra cu finisaj de flanel Greutate: 130 g/m2 Culoare Gri Caracteristici Spălare recomandată: în fiecare săptămână, maxim o dată la 14 zile Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C - 40 °C (conform etichetei producătorului) Lenjeria trebuie călcată Recomandări practice Înainte de prima utilizare, spălați lenjeria de pat bine Lenjeria de pat se spală separat, întotdeauna pe dos și închise Utilizați un detergent potrivit pentru materialul și culoarea lenjeriei După spălare, alegeți un ciclu delicat de centrifugare Călcați lenjeria pe dos pentru a preveni deteriorarea materialului și decolorarea culorilor Conținutul pachetului în funcție de selecția variantei Lenjerie 140 x 200 cm: 1 husă de plapumă 140 x 200 cm | 1 husă de pernă 70 x 90 cm Lenjerie 140 x 220 cm: 1 husă de plapumă 140 x 220 cm | 1 husă de pernă 70 x 90 cm Lenjerie 200 x 220 cm: 1 husă de plapumă 200 x 220 cm | 2 huse de pernă 70 x 90 cm Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat din microflanel Lenjerie de pat Dormitor Lenjerie de pat din microfibra Lenjerie de pat din bumbac satinat Lenjerie de pat stralucitoare
| Material | Flanel, Microfibră, Microflanel, Bumbac satinat, Poliester |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip de lenjerie | O persoană, 2 persoane |
| Imprimeu | Buline, Uni |
| Tip închidere | Fermoar |
| Dimensiune lenjerie de pat | 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 2 buc 70 x 90 | 200 x 220 cm |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 70 x 90 cm |
| Stil lenjerie de pat | Scandinav, Modern |
| Motiv lenjerie de pat | Natura |
| Doua fete | Da |
| Anotimpuri | Iarna, Toamna |
| Fara calcare | Nu |
| Lenjerie de pat calda | Da |
| Latime | Pentru pat de o persoana, Francez |
| Seturi | Pilota si perna |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 - 40 °C |
| Greutate | 0,7 kg |

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Cu fermoar, din microfibră
În stoc
Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, pentru o persoană, cu motiv de Crăciun

Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
În stoc

Cu buline, din flanel, cu fermoar
În stoc
Din bumbac, cu motiv de Crăciun, cu fermoar

Din bumbac, creponată, cu buline


Din bumbac, creponată, cu nasturi
În stoc
Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, uni
În stoc
Pentru o persoană, din flanel, cu fermoar
În stoc
Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, creponată, din flanel
În stoc
Creponată, pentru o persoană, cu buline
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, cu buline, uni
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, cu buline
În stocLivrare gratuită
Din bumbac, creponată, pentru o persoană


Din bumbac, cu buline, uni
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, cu buline
În stoc
Din bumbac
În stocLivrare gratuită
Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, creponată, pentru o persoană
În stoc

220×240 cm, pentru 2 persoane, din microfibră
În stocLivrare gratuită
Din bumbac, din damask, creponată

Din bumbac, pentru o persoană, cu buline
În stoc
Pentru o persoană, cu buline, din microfibră
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc