
Lenjerie de pat bumbac Caprivi verde Nasturi Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 220 cm
Din bumbac, creponată, pentru o persoană
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 75 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Detalii: Material - 80% bumbac + 20% poliester | 100% bumbac Greutate - 125 g/m2 | 135g/m2 Husa de pernă: 50 x 70 cm Husă de pilotă: 140 x 200 cm Sistem de închidere: nasturi / fermoar / plic Inspirați-vă în continuare Lenjerie de pat creponata Lenjerie de pat Dormitor Lenjerie de pat pentru copii Lenjerie de pat pentru un pat dublu Lenjerie de pat din policoton
| Material | Bumbac, Creponat |
|---|---|
| Tip de lenjerie | 2 persoane |
| Tip închidere | Cu nasturi, Fermoar |
| Dimensiuni pilota | 140 x 200 cm |
| Inchidere | Nasturi, Fermoar, Tip plic hotel |
| Dimensiuni perna | 50 x 70 cm |
| Gramaj | 135 g/m2, 125 g/m2 |
| Stil lenjerie de pat | Modern |
| Fara calcare | Da |
| Temperatura de spalare recomandata | 40 °C |
| Pret | Leftine pana la 122 Lei |

Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, pentru o persoană, cu nasturi
În stoc
Pentru o persoană, din flanel, cu fermoar
În stoc
Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac, pentru o persoană
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Cu buline, din flanel, cu fermoar
În stoc
Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, creponată, pentru o persoană


Din bumbac, pentru o persoană, cu buline
În stocLivrare gratuită
Din bumbac, creponată, din flanel
În stoc

Din bumbac, cu buline, uni
În stoc
Din bumbac, creponată, pentru o persoană

Din bumbac satinat, pentru o persoană, cu buline
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, cu fermoar
În stoc
Creponată, pentru o persoană, cu buline
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, pentru o persoană, cu buline
În stoc

Pentru o persoană, cu buline, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, creponată, pentru o persoană




Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
În stoc
Creponată, pentru o persoană, cu buline
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, creponată, pentru o persoană
În stoc
Pentru o persoană, cu fermoar, din microfibră
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, pentru o persoană, cu fermoar
Livrare în peste 1 zi

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc

Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc