




Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 206 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Piele ecologica: albastra Oțel cromat Plastic: albastru Dimensiuni Latime: 50 cm Latime scaun: 45 cm Adancime: 57 cm Adâncimea scaunului: 40 cm Inaltime sezut: 41 - 52,5 cm Inaltime totala: 93,5 cm Greutate: 5,1 kg Execuţie Se livreaza dezasamblat
| Tapițate | Da |
|---|---|
| Roți | Cu roți, Fără roți |
| Material | Plastic |
| Culoare | Albastru |
| Sortiment | De birou |
| Tapiterie | Piele Eco |
| Reglabil | Da |
| Model | Cu model |
| Aspect | Birou |
| Capacitate de incarcare | 120 kg |
| Rotativ | Rotativ |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotile | Pe rotile |
| Inaltimea scaunului | 41 - 52,5 cm |
| Dimensiune | 50 x 57 x 93,5 cm |

De birou, tapițat, cu roți
În stoc
De birou, cu cotiere, rotativ
În stocLivrare gratuită
De birou, tapițat, cu roți
În stoc
Ajustabil, tapițat, cu roți
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De birou, ajustabil, cu cotiere
În stocLivrare gratuită
Cu roți, fabricate din material textil, fără roți
Livrare în peste 1 zi
93×50×57 cm, de birou, tapițat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De birou, tapițat, cu roți
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Ajustabil, cu cotiere, tapițat
În stocLivrare gratuită
De birou, tapițat, cu roți
În stoc
Tapițat, cu roți
În stocLivrare gratuită
De birou, tapițat, cu roți
În stoc
Cu roți, fără roți
Livrare în peste 1 zi
De birou, tapițat, cu roți
În stoc
De birou, tapițat, rotativ
În stoc
De birou, ajustabil, cu cotiere
În stocLivrare gratuită
Cu cotiere, tapițat, cu roți
Livrare gratuită
Ajustabil, fără roți, dining
În stocLivrare gratuită
De birou, cu cotiere, rotativ
În stocLivrare gratuită
De birou, ajustabil, tapițat
Livrare gratuită
Cu roți, fără roți
Livrare gratuită

De birou, ajustabil, cu cotiere
În stocLivrare gratuită
Din PAL, fără roți, dining

Cu roți, fabricate din material textil, fără roți
Livrare în peste 1 zi
De birou, cu cotiere, tapițat
În stocLivrare gratuită
Tapițat, cu roți, fără roți
În stocLivrare gratuită
De birou, ajustabil, cu cotiere
În stocLivrare gratuită
De birou, ajustabil, cu cotiere
În stocLivrare gratuită
De birou, ajustabil, cu cotiere
În stocLivrare gratuită
De birou, cu cotiere, rotativ
În stocLivrare gratuită
75×40×55 cm, de birou, tapițat

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc



Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc