
1.204 RON
Saltea de cocos COCO MAXI 20 cm 140 x 200 cm Protectie saltea: INCLUSIV protectie saltea
20×140×200 cm, cu husă detașabilă, ortopedică
În stocDimensiuni 18×140×200 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.459 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Saltea din spumă de înaltă calitate concepută pentru un somn confortabil.
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 200 cm |
| Înălţime: | 18 cm |
| Tip | Din spumă |
|---|---|
| Nivel fermitate | Medie-tare, Ridicată |
| Înălțime | Medie( 11-20 cm) |
| Duritatea: | T3 |
| Dimensiune saltea | Dimensiuni 200 x 140 cm |
| Proprietăți | Ortopedice |
| Duritate | Medii T3/T4 |
| Lățime | 140 cm |
| Greutate | 13 kg |
| Producător | Zondo |

20×140×200 cm, cu husă detașabilă, ortopedică
În stoc