









Dimensiuni 78×90 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O masă cu un design atemporal care rezistă cu ușurință trecerii timpului și tendințelor în schimbare. Ideală pentru persoanele exigente, cu un ochi pentru detalii și care caută cea mai înaltă calitate - chintesența bunului gust. Când este pliată, pare discretă, dar, datorită utilizării a trei inserții de extensie ascunse sub blat, poate ajunge până la 2,7 m! Prin urmare, o familie numeroasă (10-12 persoane) poate sta liniștită și, mai presus de toate, confortabil. Royal este echipat cu ghidaje de înaltă calitate care permit extinderea sincronă a blatului. Acestea au un arbore din aluminiu și, de asemenea, o frână pentru a păstra degetele în siguranță. Masa este fabricată din plăci aglomerate acoperite cu laminat de înaltă calitate, ceea ce garantează utilizarea timp de mulți ani.
| Adâncime: | 90 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 78 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Număr persoane | 8 și mai multe |
| Material picioare | Metal |
| Tip masă | Extensibilă |
| Materialul blatului | PAL |
| Stare | Nou |
| Lățime | 120 cm / 170 cm / 220 cm / 270 cm |
| Înălțime | 78 cm |
| Număr de inserții | 3 buc. x 50 cm (ascunse sub blat) |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Suprafață | Mată |
| Greutate cu ambalaj | 78,5 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

78×90 cm, extensibilă, în stil modern

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

55×65 cm, extensibilă, în stil modern

În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76×80 cm, extensibilă, în stil modern

75×70×120-200 cm, extensibilă, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, cu picioare din lemn
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
75×120×60 cm, decor stejar, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Extensibilă, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 9 e-shop-uri

55×65 cm, extensibilă, în stil modern

78×90 cm, extensibilă, în stil modern

Cu picioare din lemn, cu blat din lemn, fixă
În stocLivrare gratuită
73×70×70 cm, în stil modern, mată
Livrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
75×120×80 cm, decor fag, în stil scandinav

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor nuc, din PAL
Disponibil în 6 e-shop-uri

Extensibilă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
76×80 cm, extensibilă, în stil modern

În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
76×75 cm, extensibilă, în stil modern

Cu picioare metalice, cu blat din lemn, cu picioare clasice
În stocLivrare gratuită
76×80 cm, extensibilă, în stil modern

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

77×110 cm, extensibilă, rotundă

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, mată