





Dimensiuni 76×90 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
NOBLE NOIR este o masă excelentă pentru persoanele cărora le plac soluțiile moderne. Cu o inserție de 58 cm, blatul poate fi mărit până la 218 cm (ghidajele sincrone de înaltă calitate vor ajuta în acest sens). Prin urmare, masa este ideală pentru toate tipurile de evenimente de familie sau întâlniri cu prietenii. Ideală pentru persoanele exigente, cu un ochi pentru detalii și care caută cea mai înaltă calitate - chintesența bunului gust.
| Adâncime: | 90 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 76 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip masă | Fixă |
| Stare | Nou |
| Lățime | 160 cm / 218 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Număr de inserții | 1 buc. x 58 cm (ascuns sub blat) |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Suprafață | Mată |
| Greutate cu ambalaj | 75 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

76×90 cm, în stil modern, fixă

76×90 cm, în stil modern, decor stejar sonoma

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

78×90 cm, extensibilă, lucioasă

78×90 cm, extensibilă, în stil modern

Decor fag, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
Cu picioare metalice, cu blat din lemn, cu picioare clasice
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, decor fag, decor pin
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor nuc, cu picioare din lemn

76×90 cm, în stil modern, cu un picior

În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
75×120×80 cm, în stil modern, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
75×120×80 cm, în stil modern, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
76×75 cm, extensibilă, în stil modern

76×80 cm, extensibilă, în stil modern

76×120×80 cm, decor stejar, dreptunghiulară

În stil modern, decor pin, cu picioare metalice
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76×105×90 cm, rotundă, decor stejar

În stil modern, pentru 4 persoane, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
78×90 cm, extensibilă, în stil modern

În stil rustic, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
75×120×70 cm, decor stejar, cu picioare metalice

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, mată