Recomandăm
Scaun de masa din catifea Culoare gri inchis cu picioare negre, ASTI
Dimensiuni 87×44×50 cm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 184 RON
- 27.11.2025 - 184 RON
- 27.10.2025 - 205 RON
- 27.10.2025 - 224 RON
- 01.10.2025 - 241 RON
- 01.08.2025 - 205 RON
- 21.07.2025 - 201 RON
- 01.07.2025 - 238 RON
- 10.02.2025 - 226 RON
- 09.12.2024 - 241 RON
- 04.11.2024 - 229 RON
- 15.01.2024 - 241 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură din catifea: Gri închis Metal: Negru mat Dimensiuni Lățime: 44,5 cm Lățime șezut: 44 cm Adâncime: 50,5 cm Adâncime șezut: 38 cm Înălțime: 87,5 cm Înălțime șezut: 47,5 cm Greutate susținută: 120 kg Un stil care combină forme simple și funcționalitate ridicată. Optează pentru accesorii moderate, o paletă de culori moi și materiale naturale. Plantele verzi, fețele de masă colorate și lămpile mari din metal sunt accesorii grozave pentru o sufragerie scandinavă. Interiorul scandinav nu se poate lipsi de ferestre mari și multă lumină, care garantează lumină chiar și în zilele scurte. Scaunul ASTI gri se potrivește perfect într-o sufragerie inspirată din țările scandinave. Asortați scaunul ASTI cu o masă cu elemente metalice. Diferite culori de scaune arată grozav la aceași masă.
Dimensiuni
| Lăţime: | 44 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 50 cm |
| Înălţime: | 87 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Greutate | 3,8 kg |
| Inaltime | 87,5 cm |
| Latime | 44,5 cm |
| Adancime | 50,5 cm |
| Model | Bicolor |
| Aspect | Clasic |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Forma spatarului | Complet |
Recenzii
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pat Emily 160x200 cm, stejar Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Cu lamele drepte
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Perdea de gradina GARDIO impermeabila 150x220 cm, maro deschis
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 200x220 cm si 2 bucati de perne matlasate 50x70 cm
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
































