





Dimensiuni 93×48×61 cm
Alege dintre 2 magazine:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 38,5 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Țesătură de catifea: Gri-închis Metal: Negru Dimensiuni Lățime: 48,5 cm Lățimea șezutului: 46 cm Adâncime: 61 cm Adâncimea șezutului: 46 cm Înălțime: 93,5 cm Înălțimea șezutului: 49,5 cm Grosimea șezutului: 7 cm Greutate: 5,2 kg Capacitate de încărcare: 120 kg
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 61 cm |
| Înălţime: | 93 cm |
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Material șezut | Stofă |
| Material | Metal |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Sezut tapitat |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Latime | 48,5 cm |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Adancime | 61 cm |
| Inaltime | 93,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 49,5 cm |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Greutate | 5,2 kg |

93×48×61 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
93×48×61 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
93×48×61 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

82×47×39 cm, în stil scandinav, din plastic
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×49×40 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
76×46×34 cm, în stil modern, din piele ecologică
În stoc
În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
76×46×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

87×49×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 7 e-shop-uri

87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
86×45×39 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri

88×44×40 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
84×46×41 cm, în stil scandinav, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil scandinav, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

87×44×50 cm, în stil scandinav
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

82×64×59 cm, în stil modern, cu cotiere

83×56×60 cm, în stil scandinav, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc

Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc