



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Efecte de lumină spectaculoase în camera de zi. Retroiluminare pentru un televizor de 55 de țoli. Asigură iluminare trilaterală în spatele televizorului. Telecomanda cu infraroșu permite configurarea ușoară a tranzițiilor de culoare personalizate. Funcția de memorie reține ultimul nivel utilizat până la următoarea pornire. Funcție de modificare a culorilor RGB. Conexiune USB cu conectare la priză. Autoconfigurabilă – set de benzi gata de utilizare. Tehnologie LED economică (economii de până la 80% față de becurile clasice). Sistem simplu de conectare pentru o instalare fără probleme. Setul nu poate fi extins. Nu poate fi combinată cu benzile YourLED și MaxLED.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Ecologic | Da |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/RGB |
| Stil | Altele/Decorativ |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3,5 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3,5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | ZOLL Paulmann, SIMPLED Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc